Drodzy Parafianie chcielibyśmy podziękować wszystkim za zaangażowanie w życie religijne naszej Parafii.

Dziękujemy grupom działającym przy naszej Parafii, które swoją modlitwą i świadectwem życia pociągają innych do Chrystusa.Tych wspólnot jest coraz więcej i dlatego podjęliśmy trud rozbudowy domu parafialnego. Naszym pragnieniem jest, aby ten dom służył całej społeczności parafialnej. Chcemy, aby każdy znalazł miejsce dla siebie. Poczynając od dzieci, poprzez młodzież, a skończywszy na seniorach. Chcemy, aby ten dom tętnił życiem wynikającym z naszej wiary. Aby każdy mógł się czuć tu dobrze i bezpiecznie.

Dzięki Bożej opatrzności i hojności naszych parafian udało się wznieść ów budynek.

Koszty budowy stanu surowego zamkniętego oscylująw granicach 400 tys. złotych.Parafia nie zaciągnęła żadnego kredytu na tę inwestycję. Są to oszczędności parafialne.

W nowym roku chcielibyśmy kontynuować wykończenie domu i przymierzać się do ogrzewania podłogowego w kościele. Trwają już rozmowy z wykonawcami ogrzewania. Chcemy określić zakresi kosztorys zaplanowanych prac. Leży nam na sercu zapewnienie odpowiedniej temperatury w kościele, aby można było w godnych warunkach modlić się i oddawać chwałę Bogu. Pragniemy, aby było to nasze wspólne dzieło.

Dbanie o kościół jest wizerunkiem i odzwierciedleniem naszej wiary. Jest to również namacalny znak, jaki pozostawimy przyszłemu pokoleniu. Naszym dzieciom,wnukom, a nawet prawnukom.

Dziękując za wszelkie dobro i zaangażowanie, zwracamy się do Państwa z prośbą o dalsze wsparcie podjętych dzieł.

Rada Parafialna zachęca do ofiarności na rzecz rozbudowy i ogrzewania w kościele. Prosimy o wyrozumiałość i wszelką pomoc.

Zachęcamy również do przekazywania darowizny na celekultu religijnego i skorzystania z odpisu przy rozliczeniu rocznym PIT. Za wszelkie dobro składamy chrześcijańskie „Bóg zapłać”

Wpłacając darowiznę na konto bankowe parafii z dopiskiem: „Darowizna na cele kultu religijnego” masz prawo do odliczenia tej darowizny w wysokości do 6% twojego dochodu.

Rachunek: BPKO S.A. I Oddział w Świdniku Nr 12 1240 2454 1111 0010 2695 7440

piątek,